Wesprzyj nas

Chcesz zostać partnerem „Gdańsk dla Orkiestry”? Jesteś osobą indywidualną, firmą lub przedsiębiorstwem?

Dysponujesz środkami finansowymi, posiadasz produkty, które możecie przekazać na rzecz Sztabu bądź chcesz jako firma zaoferować usługę by usprawnić działanie Sztabu lub przekazać coś na licytację? Wybierz to co najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom lub możliwościom np. artykuły spożywcze (napoje, słodycze, posiłki), transport, materiały biurowe (papier, drukarki), usługi ochroniarskie, technika sceniczna, gadżety, wytwory artystyczne (muzyka, malarstwo, rzeźba, rękodzieło), usługi informatyczne (hosting www, projektowanie grafiki, komunikacja) i zgłoś się do nas!

1. Przekaż rzeczy na loterię/licytację allegro

Jak co roku podczas Finału na Placu Solidarności organizuje loterie fantową. Zysk ze sprzedaży losów w całości przeznaczany jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do włączenia się w loterię zapraszamy firmy, które chciałby przekazać fanty na loterię. Mogą to być vouchery, zniżki, wejściówki, bilety na usługi przez Państwa prowadzone, a także zabawki, artykuły papiernicze, książki, kalendarze itd. itp. Zadowoli nas każda, nawet najmniejsza pomoc z Państwa strony. Bardziej wartościowe przedmioty będziemy licytować za pośrednictwem serwisu Allegro. Zachęcamy do wsparcia. Logo firm, które zechcą wspomóc „Loterię dla WOŚP” zostaną umieszczone na stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl oraz na naszym profilu na Facebook’u https://www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry. Jesteśmy również otwarci na inną formę reklamy Państwa firmy czy też inny rodzaj współpracy.

Osoby do kontaktu:

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Zorganizuj w swojej firmie atrakcje i zaproś wolontariuszy z puszkami

Jeżeli w dzień Finału organizujesz w swojej firmie specjalne atrakcje (np. pokaz starych aut, wyścigi sportowe, pokazy taneczne) i chciałbyś wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zaproś wolontariuszy z puszkami, którzy będą Wam towarzyszyć i zbierać datki. Informacje o dodatkowych wydarzeniach w mieście umieszczamy na naszej stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl, oraz na naszym Facebook’u www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry wraz z logiem firmy i plakatem promującym wydarzenie

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.Przygotuj dla wolontariuszy zniżki w dniu Finału

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie odbyłaby się bez rzeszy wolontariuszy, którzy w ten jeden dzień wychodzą na ulicę i zbierają pieniądze na sprzęt dla dzieci i seniorów. Nie straszna im pogoda czy temperatura jaka towarzyszy nam tego dnia. Zapraszamy serdecznie wszystkie firmy usługowo gastronomiczne do wsparcia osób kwestujących np. poprzez serwowanie darmowej herbaty/kawy dla wszystkich wolontariuszy, którzy okażą identyfikator. Informacje o miejscach, gdzie wolontariusze mogą zjeść/napić się za darmo za okazaniem ID wolontariusza umieszczamy na naszej stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl oraz na naszym Facebook’u www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry wraz z logiem firmy.

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.Wystaw się w Miasteczku WOŚP

W tym roku również przygotuowujemy Miasteczko WOŚP. Zostanie ono zlokalizowane na ulicy Elektryków. To tam każdy uczestnik finału będzie mógł wziąć udział np. w loterii, zakupić pamiątki orkiestrowe, zobaczyć pokazy ratownicze oraz? To zależy od Ciebie! Jeśli dysponujesz ciekawą atrakcją i chciałbyś pokazć ją innym to miejsce jest stworzone właśnie po to!

Napisz:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczymy na przychylności i pozostajemy z szacunkiem. Sztab Wielkiej Orkiestry ŚWIĄTECZNEJ Pomocy przy Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Gdańsk dla Orkiestry

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.