Atrakcje

Na Scenie usłyszymy m.in. Zespół Jary Oddział ZamkniętyTo powołana do życia w 2013 roku formacja Krzysztofa Jarego Jaryczewskiego. Jary to lider, współzałożyciel, wokalista i autor największych przebojów występującego na początkach lat 80tych zespołu Oddział Zamknięty.

Niezależnie od wieku wszyscy znają takie hity Majka Jeżowska  jak: "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są" czy "Na raz na dwa".Przyjdźcie pośpiewać razem 30 stycznia o 16:00 ! Zapraszajcie znajomych, bliskich, rodzinę i weźcie udział w jubileuszowym finale razem z nami!

Prowadzącą 30. Finał WOŚP w Miasto Gdańsk będzie DOROTA WELLMAN - witamy na pokładzie!

  

Arek Kłusowski- charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz. Laureat 3 miejsca w programie „The Voice of Poland". Wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany Po tamtej stronie, na którym znalazły się kompozycje autorstwa m.in. Darii Zawiałow. Płyta zebrała pozytywne recenzje od krytyków27 lipca wystąpił na Scenie Ż podczas Męskiego Grania w Gdyni.

  

W gronie artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 30. Finału WOŚP w Miasto Gdańsk witamy Anita Lipnickaktóra swój koncert zagra o 19:00 - tuż przed światełkiem do nieba!

Licytacje

Gdańsk dla Orkiestry

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.