Aktualności

Zostań Partnerem Sztabu 2022

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku po raz kolejny włącza się w działania  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 30. Finału pieniądze zbierane będą dla okulistyki dziecięcej. "Przejrzyj na oczy" – to hasło zbliżającego się 30. finału WOŚP.

Regionalne Centrum Wolontariatu wraz z Urzędem Miejskim w Gdańsku i Fundacja Gdańską organizuje kolejną imprezę, tym razem odbędzie się ona na Ołowiance w Gdańsku. Koordynujemy i wspieramy wydarzenia organizowane w szkołach, domach kultury
i klubach osiedlowych. Efekty z prowadzonej przez ponad 20 lat akcji widać w całej Polsce. Zapraszamy Państwa do udziału w tej ważnej akcji.

Jak zostać Partnerem Sztabu WOŚP?

  • Przekaż rzeczy na loterię/licytację

Jak co roku podczas Finału WOŚP organizujemy loterię fantową. Zysk ze sprzedaży losów
w całości przeznaczany jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do włączenia się
w loterię zapraszamy firmy, które chciałby przekazać fanty na loterię. Mogą to być vouchery, zniżki, wejściówki, bilety na usługi przez Państwa prowadzone, a także zabawki, artykuły papiernicze, książki, kalendarze itd. itp. Zadowoli nas każda, nawet najmniejsza pomoc
z Państwa strony. Bardziej wartościowe przedmioty będziemy licytować za pośrednictwem serwisu Allegro. Zachęcamy do wsparcia. Logo firm, które zechcą wspomóc „Loterię dla WOŚP” zostaną umieszczone na stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl oraz na naszym profilu na Facebook’ u https://www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry. Jesteśmy również otwarci na inną formę reklamy Państwa firmy czy też inny rodzaj współpracy.

  • Zorganizuj w swojej firmie atrakcje i zaproś wolontariuszy z puszkami

Jeżeli w dzień Finału organizujesz w swojej firmie specjalne atrakcje (np. pokaz starych aut, wyścigi sportowe, pokazy taneczne) i chciałbyś wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zaproś wolontariuszy z puszkami, którzy będą Wam towarzyszyć i zbierać datki. Informacje o dodatkowych wydarzeniach w mieście umieszczamy na naszej stronie www.gdanskdlaorkiestry.pl, oraz na naszym Facebook’ u www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry wraz z logiem firmy i plakatem promującym wydarzenie.

  • Przygotuj dla wolontariuszy zniżki w dniu Finału

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie odbyłaby się bez rzeszy wolontariuszy, którzy w ten jeden dzień wychodzą na ulicę i zbierają pieniądze na sprzęt dla dzieci i seniorów. Nie straszna im pogoda czy temperatura jaka towarzyszy nam tego dnia. Zapraszamy serdecznie wszystkie firmy usługowo gastronomiczne do wsparcia osób kwestujących np. poprzez serwowanie darmowej herbaty/kawy dla wszystkich wolontariuszy, którzy okażą identyfikator.

Informacje o miejscach, gdzie wolontariusze mogą zjeść/napić się za darmo za okazaniem ID wolontariusza umieszczamy na naszej stronie www.gdanskdlaorkiestry.plwww.gdanskdlaorkiestry.pl, oraz na naszym Facebook’ u www.facebook.com/gdanskdlaorkiestry wraz z logiem firmy.

Liczymy na przychylności i pozostajemy z szacunkiem

Sztab Wielkiej Orkiestry ŚWIĄTECZNEJ Pomocy przy Regionalnym Centrum Wolontariatu w GdańskuOsoby do kontaktu:

Sandra Szmigiel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szymon Knitter Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 58 772 42 16, 58 772 42 19

Gdańsk dla Orkiestry

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.