Gdański Finał 29. WOŚP

29 finał WOŚP w Gdańsku wspiera 8 sztabów, do których zarejestrowało się ponad 800 wolontariuszy. W tym roku świętujemy pod hasłem "Finał z głową", a zatem zdrowy rozsądek, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, a także troska o zdrowie własne i innych to naczelne zasady które powinny przyświecać wszystkim uczestnikom 29 finału WOŚP. 

 

W całym Gdańsku będzie można spotkać wielu kwestujących wolontariuszy, w różnych miejscach w mieście pojawią się też specjalne e-skarbonki. E-skarbonka to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. Jedną z takich puszek znajdziecie przed Złotą Bramą, nieopodal tablicy upamiętniającej prezydenta Pawła Adamowicza. E- puszka jest zainstalowana na wyjątkowej podświetlanej instalacji przedstawiającej prawdziwą, oklejoną serduszkami puszkę WOŚP. Puszka posiada panel z kodem QR linkującym do e-skarbonki WOŚP, którą prowadzimy:)

Tuż obok budynku Nowego Ratusza, przy ul. Wały Jagiellońskie spotkacie rozświetlone serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy <3

 

 

Gdańsk dla Orkiestry

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.