Aktualności

UWAGA!!! Zmiana lokalizacji 30 Finał WOŚP w Gdańsku!!!

W związku z niekorzystną prognozą pogody i ostrzeżeniami meteorologicznymi 3-stopnia o silnym wietrze zmienia się lokalizacja koncertów oraz miasteczka wolontariuszy w Gdańsku. Dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników niedzielnego świętowania serce gdańskiego WOŚP zostaje przeniesione na ul. Elektryków. W B90 odbędą się wszystkie zaplanowane koncerty, zaś w W4 powstanie miasteczko wolontariuszy. Tam też znajdzie się siedziba sztabu i miejsce prowadzenia rozliczeń.
Dla wszystkich tego dnia cel jest jeden – wsparcie okulistyki w Polsce. Gramy z hasłem „Przejrzyj na oczy” i jesteśmy pewni, że niezależnie od zmiany lokalizacji, w Gdańsku w tym roku padnie kolejny rekord i gdańszczanki oraz gdańszczanie będą grać razem z nami - czy to na Elektryków, czy też oglądając transmisję w internecie – mówi Dawid Jastrzębski z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku. W przypadku niekorzystnej pogody w dniu finału wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą mogli zbierać wpłaty do e-puszek.
Zmiana lokalizacji to dobra wiadomość dla tych, których dotychczas zimowe warunki zatrzymywały w domu. Zadaszona przestrzeń pozwoli bezpiecznie korzystać ze wszystkich atrakcji, które na ten dzień przygotowali organizatorzy.
Ze względu na organizację wydarzenia w przestrzeni zamkniętej, zapraszamy z paszportami COVID-19.
Planowany program pozostaje bez zmian. Transmisja z XXX Finału WOŚP w Gdańsku na gdansk.pl. Koncert poprowadzą Dorota Wellman i Andrzej Stawicki, a wystąpią Majka Jeżowska, Artur Kłusowski, Jary Oddział Zamknięty i Anita Lipnicka.

Gdańsk dla Orkiestry

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.