Aktualności

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku: "Przejrzyj na oczy"

 

30. finał WOŚP w Gdańsku pod ogólnopolskim hasłem "Przejrzyj na oczy" już wkrótce!
Sprawdź, co się będzie działo! Ponad 1000 wolontariuszy z 10 sztabów będzie zbierać pieniądze do specjalnych puszek podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia, pod hasłem: „Przejrzyj na oczy - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. W programie tradycyjnie już koncerty, WOŚPowe miasteczko i aukcje.
W całym Gdańsku będzie można spotkać wielu kwestujących wolontariuszy. Przed Złotą Bramą, nieopodal tablicy upamiętniającej prezydenta Pawła Adamowicza, podobnie jak w ubiegłym roku stanie e-puszka. Zostanie ona zainstalowana na wyjątkowej podświetlanej instalacji przedstawiającej prawdziwą, oklejoną serduszkami puszkę WOŚP. Umieszczony zostanie na niej panel z kodem QR linkującym do e-skarbonki WOŚP.
 
 
𝙈𝙞𝙖𝙨𝙩𝙚𝙘𝙯𝙠𝙤 𝙒𝙊𝙎́𝙋
W tym roku spotykamy się na Targu Rybnym na przeciwko Zespołu Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej! Na miejscu każdy będzie mógł wziąć udział w loterii, zakupić pamiątki orkiestrowe w sklepiku, wziąć udział w pokazach ratowniczych, oddać krew w krwiobusie czy zaszczepić się przeciwko Covid-19.
 
𝙆𝙤𝙣𝙘𝙚𝙧𝙩𝙮 𝙣𝙖 𝙊ł𝙤𝙬𝙞𝙖𝙣𝙘𝙚
Tegoroczna scena ustawiona zostanie w sąsiedztwie Filharmonii Bałtyckiej! Podczas imprezy wystąpią m.in.: Majka Jeżowska, Jary Oddział Zamknięty, Arek Kłusowski oraz Anita Lipnicka.
 
𝙊𝙧𝙜𝙖𝙣𝙞𝙯𝙖𝙩𝙤𝙧𝙯𝙮: 𝙈𝙞𝙖𝙨𝙩𝙤 𝙂𝙙𝙖𝙣́𝙨𝙠, 𝙍𝙚𝙜𝙞𝙤𝙣𝙖𝙡𝙣𝙚 𝘾𝙚𝙣𝙩𝙧𝙪𝙢 𝙒𝙤𝙡𝙤𝙣𝙩𝙖𝙧𝙞𝙖𝙩𝙪 𝙬 𝙂𝙙𝙖𝙣́𝙨𝙠𝙪
𝙋𝙧𝙤𝙙𝙪𝙘𝙚𝙣𝙩 𝙠𝙤𝙣𝙘𝙚𝙧𝙩𝙪: 𝙁𝙪𝙣𝙙𝙖𝙘𝙟𝙖 𝙂𝙙𝙖𝙣́𝙨𝙠𝙖
𝙋𝙖𝙩𝙧𝙤𝙣𝙖𝙩 𝙝𝙤𝙣𝙤𝙧𝙤𝙬𝙮: 𝙈𝙞𝙚𝙘𝙯𝙮𝙨ł𝙖𝙬 𝙎𝙩𝙧𝙪𝙠, 𝙈𝙖𝙧𝙨𝙯𝙖ł𝙚𝙠 𝙒𝙤𝙟𝙚𝙬𝙤́𝙙𝙯𝙩𝙬𝙖 𝙋𝙤𝙢𝙤𝙧𝙨𝙠𝙞𝙚𝙜𝙤
𝙋𝙖𝙩𝙧𝙤𝙣𝙞 𝙢𝙚𝙙𝙞𝙖𝙡𝙣𝙞: 𝙜𝙙𝙖𝙣𝙨𝙠.𝙥𝙡, 𝙩𝙧𝙤𝙟𝙢𝙞𝙖𝙨𝙩𝙤.𝙥𝙡, 𝙚𝙨𝙠𝙖.𝙥𝙡
 
*Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach związanych z pandemią wirusa SARS-COV-2. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa. Prosimy o zabranie ze sobą ze sobą paszportu covidowego, w formie wydruku lub w aplikacji mobilnej.

Gdańsk dla Orkiestry

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.