Aktualności

Drutex S.A. po raz kolejny gra z WOŚP!

Drutex S.A., wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej w Europie, po raz kolejny zaangażował się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku firma została Złotym Sponsorem Koncertu „Gdańsk dla Orkiestry”, który odbędzie się 14.01 br. na Targu Węglowym w Gdańsku.

Ponadto Drutex S.A. przekazał na WOŚP 100.000 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na oddziałach noworodkowych w Polsce.

- Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gramy od samego początku, gdyż jej idea doskonale wpisuje się w naszą strategię działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym roku postanowiliśmy po raz kolejny włączyć się w organizację głównego koncertu w stolicy naszego regionu, ale pojawimy się także w Warszawie, aby bezpośrednio na ręce Jurka Owsiaka przekazać czek od Zarządu naszej firmy dla WOŚP – powiedział Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

Drutex S.A. przekazał także na licytację prowadzoną na allegro na rzecz WOŚP piłkę z autografem kapitana reprezentacji Polski - Roberta Lewandowskiego. Firma włączyła się również w organizację finałów WOŚP na Ziemi Bytowskiej.

Gdańsk dla Orkiestry

Copyright © 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.